window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-130662461-1');

SUURED SUURUSED

Iga vähegi keskmisest mõõdust suurem naine on rõivakauplusi külastades omal nahal kogenud, et enamikes poodides lõpevad pakutava kauba suurusnumbrid 42-ga. Aga mida teha, kui kantava rõiva suurus alles algab 42-st?

Siinkohal tahabki K&R Stiilisalong appi tulla kaunitele ja kurvikatele pluss-suuruses naistele. Oleme rõivaste järelturult noppinud parimaid palasid ka suurematele suurustele ning uuskasutamiseks korda teinud või redisaininud palju vahvaid rõivaesemeid, mis väikestele suurustele mitte milleski alla ei jää ning sobivad kenasti ka pisut kurvikamale kandjale.

Meie arvates ei tähenda suurem rõivanumber ilmtingimata halli ja musta ilma vöökohata “kotti”. K&R Stiilisalongi rõivavalikust leiab ka pluss-suuruses naine kenasti taljesse töödeldud ja kehakumerusi kaunilt esiletoovaid rõivaesemeid. Hallile ja mustale lisaks leiab pluss-mõõdus rõivakandja meie veebipoest ka erksavärvilisi, pilkupüüdvaid ja vägagi säravaid eksemplare.

Sellesse kataloogi on kokku kogutud kõik e-poes müügilolevad rõivad,
mille suurusnumber on 2XL või suurem.

Pildile klikkides leiad toote kohta detailsema info ja täpsema kirjelduse.

Title

Go to Top