window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-130662461-1');

Tumeroheline kootud kleit (L-2XL)

48,00 

Laos

Erinevat tooni tumerohelistest ja sinistest akrüül-lõngadest kootud pikkade varrukatega kleit helebeežide äärte ja kolme rohelise  kaunistusnööbiga. Kleidi kudumisel on kasutatud erineva värvi ja koemustriga triipe, all ja varrukaotstes kontrastsed soonik-koes kaunistusääred. Esiosa V-lõikeline kaelus on heegeldatud, lisatud kolm rohelist krobelise pinnaga akrüülist kaunistusnööpi (nööbid ei ole lahtikäivad). Kleit on kergelt taljesse kootud, külgede suunas üsna veniv. Istmikuosa väljavenimise vältimiseks on kootud pinnale lisatud tumesinise lõngaga varspistes tikand.

Kleit sobib suurustele kuni 48. Rinna-/puusaümbermõõdu suurusest sõltub kleidi üldpikkus – mida suurem on rinna-/puusaümbermõõt, seda “lühemaks” läheb kleit.

MÕÕDUD (mõõdetud tasapinnalisena):
Külje pikkus – 98 cm
Maksimaalne rinna-/puusaümbermõõt – 120 cm
Varruka pikkus – 76 cm

NB! Tegemist on re-disainitud tootega! Kampsuni lahtised hõlmad on “kinni heegeldatud”, puusade kohalt on kampsuni alumise ääre silmused ringvardale korjatud ning seelikuosaks juurde kootud.

 

Laos

Kirjeldus

Title

Go to Top