window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-130662461-1');

Pitsseeliku ja heegeldatud topiga redisain-kleit (XL)

Laos

Puuvillasest kangast sulanduvates sinakas-hallides toonides pitsist seeliku ja musta heegeldatud topiga redisainitud kleit. Seelik ja ülaosa on omavahel vöökohast kokku õmmeldud, õmblus seestpoolt töödeldud kummipaelaga. Ühenduskohas kaunistuseks peenike hallist nöörist seotav vöö tutikestega.

Seelik on alt kergelt laienev ja koosneb ühest laiast “soonik-koes” pitsdetailist seeliku ülaosas ja kolmest lillemustrilisest pitskangadetailist seeliku kesk- ja allosas. Kangatükid on läbilõikeõmblustega, iga järgnev pitsdetail on õmbluse vahele kinnitatud pisut tihedama krookega. Õmblused ja alläär kaunistatud pitsiribadega. Läbilõigetega “satsid” aitavad vältida puuvillasest kangast seeliku väljavenimist ning seelik on kenasti langev ja vormihoidev.

Paksemat sorti mustast täispuuvillasest lõngast poolvarrukatega ülaosa on heegeldatud iiri pitsi tehnikas (lillemotiivid on omavahel ühendatud heegeldades, mitte õmmeldes).

Sobib suurusele 44/46.

MÕÕDUD:

Maksimaalne rinnaümbermõõt – 100 cm
Puusaümbermõõt 120 cm
Külje pikkus  – 118 cm
Maksimaalne vööümbermõõt – 90 cm
Varruka pikkus (mõõdetud kaelusest) – 31 cm
Varruka laius (maksimaalne käsivarre ümbermõõt) – 42 cm

NB! Kleit on ilma voodrita ning müügil ilma aluskleidita!

Kirjeldus

Pildiloleva kleidiga sobiva sulanduvates toonides linase salli leiad SIIT

Title

Go to Top