window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-130662461-1');

Tumepunane heegeldatud kleit (M-XL)

23,00 

Laos

Villa ja akrüülisegu lõngast heegeldatud tumepunane varrukateta kleit. Kleidi kaelus on kroogitav kleidi lõngast heegeldatud paelaga. Paela otstes väikesed heegeldatud lillemotiivid.

Kleit on külgede suunas üsna veniv ning sobib seetõttu nii väiksemale (M) kui ka suuremale suurusnumbrile XL (vt galeriipilte erinevas mõõdus modellidega!). Väiksema suurusnumbri puhul jääb kleit seljas pikem ja esiosa triip kitsam, suurema puhul on triip laiem ja kleit pisut lühem.

MÕÕDUD: maksimaalne rinna- ja puusaümbermõõr 120 cm, varrukasuu ümbermõõt 57 cm, külje pikkus originaalmõõduna (ilma modellita) 112 cm.

Tegemist on redisain tootega. Kleidi algmaterjaliks on olnud tumepunane varrukatega pikk heegeldatud kampsun, mille varrukad on üles harutatud ning seejärel allosa triipudeks heegeldatud. Kleidi laiadeks “värvilisteks triipudeks” on üks algselt väljaveninud pikk sall. Osa sallist sai üles harutatud ning uuesti allosa värvilisteks triipudeks heegeldatud.

NB! Müügil ilma aluskleidita!

 

Laos

Kirjeldus

Title

Go to Top