window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-130662461-1');

X Tumesinine pidulik helmestikandis rõivakomplekt (XXXL)

Laost otsas

Säravate litrite ja seemnehelmestega tumesinisele elastikpitsile tikitud passeosaga ampiirstiilis kleidist ja tikandiga pitsjakist koosnev pidulik rõivakomplekt suuremale suurusnumbrile 50/52.

KLEIT
Helmestikandiga on kaetud nii kleidi esi- kui tagaosa pitsist passe. Ilma varrukateta kleidi õlapaelad on kahekordsest pitsist (ei ole pikkuses reguleeritavad). Kleidil on all paksemast tumesinisest poüesterkangast elastne vooder.

Seelikuosa on õhulisest hästilangevast tumesinisest polüesterkangast, seeliku esiosa on kahekihiline, mille pealmine kiht on lahti kuni passeosani. Kleit on H-lõikeline (ilma vöökohata) ning külgede suunas üsna veniv.

Maksipikkuses kleidi mõõdud:
külje pikkus (mõõdetuna varrukaaugust) – 117 cm
õlapaelte pikkus – 34 cm
maksimaalne rinnaümbermõõt – 120 cm

BOOLERO
Tumesinise üleni helmestikandiga kaetud boolerojaki elastikpits on pisut tumedamat tooni kui kleidi passeosa pitskangas. Jakk on kolmveerandvarrukatega ja eest pisut kaarjate lahtiste hõlmadega. Elastikpitsist boolerojakk on külgede suunas üsna veniv.

Boolerojaki mõõdud:
Külje pikkus (mõõdetuna varruka-õmblusest) – 16 cm
Varruka ülaosa ümbermõõt (käsivarre maksimaalne suurus) – 44 cm
Varruka pikkus (mõõdetuna õlaõmblusest) – 50 cm

Kirjeldus

Title

Go to Top