window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-130662461-1');

X Tumehall kootud kleit pitskaunistuste ja aplikatsioonidega (XL)

Laost otsas

Tumehallist puuvilla- ja akrüülisegu lõngast peenkoes kolmveerandvarrukatega kleit erinevate pitskaunistuste ja aplikatsioonidega.

Kleit on sirgelõikeline (taljesse töötlemata), V-kaelus kaunistatud kroogitud efektpaela ja seosega. Kaunistuspaelaks on türkiisivärvi õhuke polüesterkangas pruunide reljeefsete sametist detailidega. Sama paelaga, mis allääres lõpeb väikese seosega, on ääristatud ka tüllist küljedetail.

Kleidi vasakul küljel on musta värvi roosimustrilisest tikitud pitsist suur aplikatsioon ja erinevates sinistes toonides tikitud mummuline tüllkangas. Allservas valgete tikitud roosidega kaunistatud lai õhuline pits.

Kleit on ilma voodrita, hästi vormihoidev ja mittekortsuv. Kootud kleidi väljavenimise vältimiseks on esiosal pikisuunas läbilõikeõmblus, taga on läbilõikeõmblused nii piki- kui põikisuunas.

Sobib suurusele 46/48

MÕÕDUD:
Külje pikkus  – 83 cm
Varruka pikkus  – 48 cm
Varruka laius (käsivarre ümbermõõt) – 40 cm
Maksimaalne rinna-/vöö-/puusaümbermõõt – 120 cm

Tegemist on re-disainitud tootega, milles ilma kaunistusteta “igavale” tumehallile kootud kleidile on käsitsi peale õmmeldud erinevaid pitsist ja tüllist kaunistusdetaile.

NB! Tootepiltidel kasutatud modelli pikkus on 161 cm, rinna- ja puusaümbermõõt 118 cm. Arvestada tuleks kindlasti sellega, et pikema inimese puhul lähevad kleit ja varrukad visuaalselt lühemaks.

Kirjeldus

Title

Go to Top