window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-130662461-1');

Troopikataimedest trükimustriga kirju maksikleit (L)

28,00 

Laos

Türkiis-sinistes ja fuksiaroosades värvides troopikataimedega trükimustrilisest õhulisest ja hästilangevast polüesterkangast V-kaelusega maksikleit.

Kleidil on pikad, otstest nööpidega kinnitatavad mansettidega varrukad. Varrukaotsad on mansettide vahele kroogitud, mis annab varrukatele “õhulisust”. Laiad mansetid kinnituvad kahe efektse türkiis-sinise sädeleva (kristalle meenutava) nööbiga. Ülaosa ja seelik on läbilõikeõmblusega, õmblus on vöökohast kõrgemal. Läbilõikeõmblus on töödeldud seestpoolt kummipaelaga. Küljeõmbluste vahele on kinnitatud kleidi kangast lai vöö, mida saab lipsuks siduda nii ette kui seljale.

Rinnaosa on vaheliti hõlmadega ja kinnitatud keskõmbluse vahele V-kujuliselt. Suhteliselt avara väljalõikega kaeluse “vormishoidmiseks” on kaeluse ääres kitsas kummipael. Kaunistusdetailina on kaeluse äärde käsitsi juurde õmmeldud erksat värvi türkiis-sinine pits.

Kleit on ilma voodrita, kleidiga on kaasas kitsaste reguleeritavate õlapaeltega valgest pehmest polüesterkangast aluskleit.

Sobib suurusele 42/44.

MÕÕDUD:

Maksimaalne rinnaümbermõõt – 100 cm
Külje pikkus – 108 cm
Maksimaalne vööümbermõõt – 90 cm
Varruka pikkus – 70 cm
Varruka laius (käsivarre ümbermõõt) – 38 cm

Laos

Kirjeldus

Title

Go to Top