window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-130662461-1');

X Sinistes-rohekates toonides re-redisainitud õhuke maksikleit (XL)

Laost otsas

Einevatest õhukestest sobivas toonis sinise-rohelisekirjutest kangastest disainitud ümara kaeluse ja kolmveerandvarrukatega ampiirstiilis maksikleit.

Varrukaotstes lillemustrilised, hõredakoelised puuvillasest kangast mansetid. Passe- ja seljaosa on batika-tehnikas värvitud õhukesest puuvillakangast, laias poolklošš-lõikelises seelikuosas on kasutatud pitsi, šifoonkangast ja mosaiik-trükimustriga hästilangevat bembergi (puuvillase ja viskoosi segu siidiselt pehme tekstuuriga kangas).

Esiosal nööbiliist ning erineva mustriga klaaskameedest ja pronksivärvi metallalusest käsitööna valmistatud nööbid (nööbid on lahtikäivad). Esiosa passe ja seeliku läbilõikeõmblusel kaunistuseks kitsas puuvillasest pitsist pael. Küljeõmbluste vahel kitsas kangast vöö, mida saab siduda nii seljale kui ette. Vöö otstes väikesed pronksivärvi kaunistushelmed.

Pikendatud pihaosaga kleit on sirgelõikeline, pluusi ja seelikuosa ühendusõmbluse kaunistuseks mustriline pael. Esiosal paelkaunistus ja lilltikand ning väikesed (lahtikäivad) pronksivärvi metallnööbid.

Kleit on ilma voodrita.

Kleit sobib suurusele kuni 44.

MÕÕDUD:

Maksimaalne rinnaümbermõõt  – 100 cm
Maksimaalne rinna-alune ümbermõõt – 92 cm
Varruka pikkus – 45 cm
Varruka (käsivarre) ümbermõõt – 40 cm
Külje pikkus  – 125 cm (NB! Kleit on üsna pikk! Pildiloleva modelli pikkus on 171 cm)

 

Kirjeldus

Title

Go to Top