window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-130662461-1');

X Sinise-lillakirju kootud seelik narmastega (L-2XL)

Laost otsas

Sinise-lillakirju reljeefse koemustriga pehmest akrüül-lõngast kootud narmastega seelik.

Seeliku reljeefne võrgumustriline koepind on tekitatud kahekihilise kudumistehnikaga, milles tumesinine pealispind ei ole helelilla aluspinnaga kõikidest “võrgulülidest” kinni kootud.

Tegemist on redisainitud tootega, mille alusmaterjaliks on olnud pikk narmastega sall. Sall on pooleks lõigatud ning küljed kokku heegeldatud. Värvliks on kaks rida heegeldatud sambaid ja kaks kitsast musta värvi kummipaela.

Kahekordne masinkude hoiab kandmisel seeliku kenasti vormis, pikk seelik on ka optiliselt salendav. Lühem inimene saab seelikut edukalt kanda ka kleidina (näidispildil kasutatud rätsepamannekeeni rinnaümbermõõt on 100 cm ja vööümbermõõt 115 cm).

Sobib suurusele kuni 50.

MÕÕDUD:

Maksimaalne vöö-/puusaümbermõõt – 120 cm
Külje pikkus koos narmastega (mõõdetud tasapinnalisena) – 105 cm

NB! Tootepiltidel oleva modelli pikkus on 161 cm, vöö-/puusaümbermõõt 118 cm. Kuna kudum on külgede suunas üsna veniv, siis mida väiksem on vöö-/puusaümbermõõt, seda “pikemaks” venib seelik. Samas, mida pikem on kandja, seda “lühemaks” läheb ka seelik.

Kirjeldus

Title

Go to Top