window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-130662461-1');

X Pruunikirju seeliku, musta heegeldatud detailidega särgiku ja booleroga redisain kleit (XL)

Laost otsas

Mustast puuvillasest trikotaažist särgiku ning kahest erinevast musta-pruunikirjust kangast redisainitud suvekleit heegelmotiivide ja helepruuni heegeldatud booleroga.

Kleidi seelikuosa roosi- ja ruudumustrilistest kangastest paanid on õmmeldud (pikendatud pihaosaga) musta värvi särgiku külge. Seelikul on ees (lahtikäivad) kookosnööbid, paremal küljel pitsi ja heegeldatud äärega kaunistusdetail. Detail langeb lahtise “kihina” seeliku peale ning detaili alla jääb ruudukujuline heegeldatud motiiv (õmmeldud seeliku allosa külge ilma aluskangata läbipaistvana). Seelik on sirgelõikeline.

Mustast paksemat sorti puuvillatrikotaažist särgiku kaelust kaunistavad heegeldatud lillemotiivid, särgiku vasakul küljel suur ümmargune lillemotiiviga heegeldetail. Heegeldatud detail on õmmeldud kõigepealt särgiku peale ning töödeldud pitsiliselt läbipaistvaks (kangas on tagant ära lõigatud ning servad käsitsi heegeldetaili külge õmmeldud.).

Kleidiga on komplektis alt laienevate pikkade varrukatega eest seotav puuvilla- ja akrüülisegu lõngast heegeldatud helepruun boolero.

Komplekt sobib suurusele kuni 46.

MÕÕDUD:

Kleidi pikkus – 115 cm (mõõdetud tasapinnalisena kaenla-august)
Maksimaalne puusaümbermõõt  (mõõdetud särgiku ja seeliku mitteveniva ühendusõmbluse kohalt) – 114 cm.

Boolero varruka pikkus – 64 cm
Varruka laius (maksimaalne käsivarre ümbermõõt) – 40 cm

 

Kirjeldus

Title

Go to Top