window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-130662461-1');

X Peenvillasest lõngast kootud kirju kleit (L)

Laost otsas

Ebasümmeetrilise ja ebakorrapärase triibu-ja ruudumustrilise koekirjaga peenvillasest mustast, helebeežist ja hallikaspruunist lõngast masinkootud kleit. Ümara kaelusega lihtne kleit on küljeõmblustega kergelt taljesse töödeldud ning alt pisut laienev.

Kleit on kootud kahekordsena nii, et jätab sisemise poole “puhtaks” ilma kleidi mustri erivärviliste lõngade ülejooksuta. “Topeltkootud” kleit hoiab hästi vormi ning pehmet koepinda väljavenimise eest.

Kleidi kaeluseosa on kaunistatud mustade pealeõmmeldud akrüülpärlitega, rinnaosal on kaunistuseks mustad säravad ilukivikesed ja rombikujulised kullavärvi metalldetailid. Allääres kullavärvi rombikujulistest metalldetailidest kaunistuselemendid.

Tegemist on redisainitud tootega. Kaeluse helebeežile koepinnale on kaunistuseks peale õmmeldud mustad akrüülpärlid, mustale koepinnale rinnal ja allääres on kuumtöötlusega kinnitatud kuldsed metallrombid. Lisaks on rinnaosale kuumtöötlusega kinnitatud väikesed säravad mustad ilukivikesed.

Sobib suurusele kuni 44.

MÕÕDUD:

Rinnaümbermõõt – 100 cm
Puusaümbermõõt – 120 cm
Külje pikkus – 73 cm
Varruka pikkus – 62 cm

NB! Kleit on külgede suunas üsna veniv ning sobib ka suuremale rinna/-puusaümbermõõdule. Suurema numbri korral tuleks arvestada kleidi visuaalse lühenemisega.

Kirjeldus

Title

Go to Top