window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-130662461-1');

Must kampsun heleda kootud volangkraega (XL-4XL)

Laos

Mustast linase (30%) ja akrüüli segu lõngast masinkoes paksemat sorti lihtne kampsun efektse kontrastse helebeeži käsitsikootud volangkraega.

Topeltvolangina kantava krae keskosas on must heegeldatud nöörist pael, millega krookides saab krae pikkust (ja volangi kohevust) reguleerida. Nööri otstes beežid mustakirju abstraktse mustriga helmed. Krae on kootud mõnusalt pehmest ja kohevast akrüül-lõngast, ääred väljavenimise vältimiseks (ja efektse volangi tekitamiseks) üle heegeldatud tugevama puuvillasegu beeži-mustakirju lõngaga.

Üsna laiade varrukatega kampsuni kehaosa on ruudukujuline (ilma taljesse töötlemata). Varrukaotsad ja alläär on kootud kahekordses hästi vormihoidvas soonik-koes.

Sobib suurusele kuni 50
NB! Kampsuni varrukad on üsna pikad, mistõttu väiksema suurusnumbri (ja lühema kasvu) korral tuleks sellega kindlasti arvestada, et varrukad “venivad pikemaks” (pildiloleva modelli pikkus on 172 cm).

MÕÕDUD:
Kampsun
Külje pikkus – 45 cm
Varruka pikkus (mõõdetuna kaelusest) – 80 cm

Krae:
Keskosa 1/2 laiust – 15 cm
Täispikkus (ilma krookimata) – 150 cm

Kirjeldus

Title

Go to Top