window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-130662461-1');

Liblikatega tumehall trikotaažkleit (L)

32,00 

Laos

20%-protsendilise villasisaldusega akrüüli (60%) ja polüestri segu peenest tumehallist lõngast suurte liblikamotiividega masinkootud kleit. Kleidi liblikamotiividega trükimuster on rikkalikult kaunistatud käsistsi pealekantud säravate ilukivikeste ja pealeõmmeldud akrüüldetailidega. Esiosa seelikuosale on lisatud reljeefsed masintikandis liblikatest aplikatsioonid. Alumise suure liblika tiivad on jäetud “lendavaks” (aplikatsioon on kleidile kinnitatud ainult liblika keskelt). Liblikatest aplikatsioonid on lisatud ka kleidi rinnaosale ning vasakule varrukale ja õlale.

Kleit on eest rinna- ja passeosa läbilõikeõmblusega, seljaosal väljavenimise vältimiseks läbilõikeõmblus. Kleidi seelikuosa on alt laienev. Ümar kaelus on kaunistatud kleidi kangast kitsa diagonaalkangast volangiga, volangi otsad jäetud vasakule poole kaunistusdetailina lahtiseks. Kleit on ilma voodrita.

Sobib suurusele 42/44.

MÕÕDUD:
Külje pikkus – 80 cm
Varruka pikkus  –  60 cm
Varruka laius (käsivarre ümbermõõt) – 36 cm

Rinnaümbermõõt – 108 cm
Vööümbermõõt – 90 cm
(kleit on külgede suunas hästi veniv ning sobib seetõttu ka suuremale rinna-/vööümbermõõdule. Suurema mõõdu korral tuleks arvestada kleidi üldpikkuse visuaalse vähenemisega).

NB! Rikkaliku hulga käsitsi pealekantud kaunistusdetalidele tõttu ei saa kleiti pesta tavalises korras (ei käsitsi ega masinaga) vaid ainult kuiv(keemiliselt)puhastades!

Laos

Kirjeldus

Title

Go to Top