window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-130662461-1');

X Kõrge kaelusega hallitriibuline kootud kleit (L)

Laost otsas

Hallides toonides triibumustriline paksemat sorti akrüüllõngadest kootud sall-kaelusega kleit. Kleidi kaelus on üsna avar ning langeb “sallina” ümber kaela. Lihtne sirgelõikeline kleit on küljeõmblustega kergelt taljesse töödeldud ning kenasti vormihoidvas soonik-koes. Heledates hallides toonides lõngale, millega on kootud kleidi keskosa, on lisatud hõbedaselt säravat metallniiti. Varrukad ja kleidi alläär on mõnusalt pehmest (pisut karvase pinnaga) hõbedase sädelusega mustast akrüül-lõngast. Varrukate äärtes õlaosas väikesed efektsed “tiivakesed”.

Tegemist on redisainitud tootega. Pikale ilma varrukateta vestile on külge õmmeldud musta kampsuni varrukad ning kampsuni ülesharutatud lõngast on vestile käsitsi alla kootud must “lisatriip”.

Sobib suurusele kuni 44.

MÕÕDUD:

Rinnaümbermõõt – 100 cm
Puusaümbermõõt – 120 cm
Külje pikkus – 80 cm
Varruka pikkus – 70 cm

NB! Kleit on külgede suunas üsna veniv ning sobib ka suuremale rinna/-puusaümbermõõdule. Suurema numbri korral tuleks arvestada kleidi visuaalse lühenemisega.

Kirjeldus

Title

Go to Top