window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-130662461-1');

Kahest sitsiseelikust ja mustast topist suvekomplekt pitsilise kaelaehtega (XL)

18,00 

Laos

Kahest abstraktse mustriga ühesugusest erksavärvilisest puuvillasest kangast (sitsist) suvekomplekt musta puuvillase särgiku ja erkroosa pitsilise kaelaehtega.

Seelikud on kahes (vaid väikeste erinevustega) mõõdus. Seelikute ülaosa (värvel) on laialt läbiõmmeldud kummiga kroogitud.

Kahte seelikut saab kanda nii koos kui üksikult. Koos kandes tekib pikk kleit (üks komplekti kuuluv osa vöökohal seelikuks ja teine üles tõmmatuna õlapaelteta topiks). Samuti saab kanda ainult ühte seelikut minikleidina. Lai kroogitud ülaosa hoiab kenasti vormi ning “ei kuku alla”.

Komplektis oleva musta särgikuga saab ühte seelikut kanda midipikkuses. Puuvillase ja elastaani segu mustal särgikul on reguleeritava pikkusega õlapaelad, allääres ja V-kaeluses venivast stretšist kaunistuspits. Särgikut saab kanda nii seeliku sees kui ka peal. Seelikud on ilma voodrita.

Komplekti kuuluva erkroosa pitsiliste metalldetailidega kaelaehte keskmise detaili kõrgus on 6 cm. Kaelaehte maksimaalne pikkus on 47 cm. Et väikest kinnitushaaki on võimalik kinnitada igasse ketilülisse, siis saab kaelaehet kanda ka choker-stiilis ümber kaela.

Komplekt sobib suurusele 44/46.

MÕÕDUD:

Maksimaalne rinna-/ vööümbermõõt – 110 cm
Seelikute pikkused – 80 cm ja 85 cm
Särgiku külje pikkus – 40 cm (mõõdetud ilma õlapaelteta)

NB! Seelikute kangas on taotluslikult kortsutatud, kortsuefekti säilitamiseks tuleb peale igat pesu seelikuid kuivatada rippuvas asendis kortsutatuna. Kortsutatud välimus annab seelikule optiliselt salendava efekti (tootepildil kasutatud rätsepamannekeeni vöö ümbermõõt on 100 cm ja puusa ümbermõõt 115 cm).

Laos

Kirjeldus

Title

Go to Top