window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-130662461-1');

Kahe tuunikaga sinepikollane rõivakomplekt (L-XL)

19,00 

Laos

Sinepikollasest täpilisest viskooskangast ja õhulisest lillemustrilisest polüesterkangast kahe tuunikaga rõivakomplekt laia kunstnahast vööga.

Pealkantav pikendatud õlaosa ja kolmveerandvarrukatega tuunika on sirgelõikeline, vöökohal kanalis kummipael ning peenike sinepikollasest kangast vöö. Külgedel sisseõmmeldud taskud ja väikesed lõhikud. Seljaosa pisut esiosast pikem. Kaeluses teravate nurkadega krae, ees peidetud nööbiliistu all väikesed pronksivärvi metallnööbid (nööbid on lahtikäivad).

MÕÕDUD:
Külje pikkus – 68 cm
Maksimaalne rinna-vööümbermõõt – 108 cm

Ümara kaeluse ja ilma varrukateta allkantav õhuke lillemustriline tuunika on üsna lai, alumine osa erinevale kõrgusele õmmeldud (kergelt kroogitud) ristkülikukujuliste paanidega.

Komplekti kuuluv sinepikollasest kunstnahast kergelt kaarjas vöö on metallöösidega reguleeritav aasadega reguleeritav 90 cm-st kuni 106 cm-ni.

NB! Mõlemad tuunikad on ilma voodrita! Komplekti kuuluvat läbipaistvat lillemustrilist tuunikat võib kanda eraldi näiteks rannariietega või alus-kleiti kasutades ka “oversize” stiilis minikleidina. Samuti on eraldi kantav ka täpiline tuunika, mille kangas ei ole läbipaistav.

MÕÕDUD:
Laius (rinna-/vööümbermõõt) – 136 cm
Külje pikkus – 80 cm

Komplekt kokku sobib suurusele 44/46.

Laos

Kirjeldus

Title

Go to Top