window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-130662461-1');

Heegeldatud pruun kleit (M-2XL)

62,00 

Laos

Helepruunist puuvillasest lõngast võrgumustrilise pihaosa ja erinevatest kokkusobivates värvitoonides lõngadest efektse klošš-lõikelise seelikuosaga heegeldatud kleit. Seelikuosas on kasutatud erinevaid kreemikas-valgetes, beežides, hele- ja tumepruunides toonides erineva jämedusega täispuuvillaseid ja puuvilla-akrüülisegu lõngasid. Pikendatud pihaosaga “maika” kaeluses ja varrukaäärtes on tumepruunist akrüüllõngast heegeldatud pits.

Kleit sobib suurustele M (40) – 2XL (46). Rinna-/puusaümbermõõdu suurusest sõltub kleidi üldpikkus – mida suurem on rinna-/puusaümbermõõt, seda lühemaks läheb kleit. (Pildilolev modell kannab rõivanumbrit 38/40).

MÕÕDUD (mõõdetud tasapinnalisena):
Külje pikkus – 114 cm
Maksimaalne rinna-/puusaümbermõõt – 120 cm
NB! Kleit on müügil ilma aluskleidita! Tootepiltidel on heegelmustri esiletoomiseks kasutatud neutraalset valget aluskleiti, erinevaid pruunides toonides ühevärvilisi aluskleite kasutades saab heegeldatud kleiti kas tagasihoidlikumaks või “värvilisemaks” muuta.

Tegemist on redisainitud tootega, milles võrgumustrilisele pikendatud pihaosaga vestile on heegeldatud tumepruuni lõngaga ääred ning käsitööna külge heegeldatud efektne klošš-lõikeline seelikuosa.

 

Laos

Kirjeldus

Title

Go to Top