window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-130662461-1');

X Hallikirju trikotaaž-džemper pitsi ja ehtekomplektiga (L-3XL)

Laost otsas

Halli-mustakirjust viskoosi (95%) ja elastaani segu peenkoes trikotaažist efektne kimonolõikeline džemper pitsist allääre ja akrüülhelmestest ehtekomplektiga. Džempri kehaosa on üsna ruudukujuline ning taotluslikult nn over-size mõõduline tekitades külgedele langevad voldid. Laiad mansetid “tekitavad” džemprile kolmveerandpikkuses varrukad, varrukasuu ümbermõõduks on 26 cm. Džempri allääres on kaunistuseks õhuke halli-mustakirju lai polüesterpits.

Sobib suurusele L-ist 3XL-ini. Mida väiksem on suurus, seda rohkem jääb džemper “rippu”.

Džempriga komplekti kuulub halli-mustakirjutest hõbedaläikelistest piklikest akrüülhelmestest ja väikestest mustadest ja hallidest pärlitest kolm käevõru ning pikk (üle pea käiv) kaelakee. Käevõrusid saab kanda kas komplektina koos (suurused on 21cm-22cm-23cm) või üksikult. Kaelakee (täisringi) pikkus on 160 cm ja seda saab kanda nii ühekordselt kui ka mitmekordselt ümber kaela “kerituna”.

Džempriga sobib kanda ka kõikvõimalikke muid musti-hõbedasi-valgeid või ka erivärvilisi kaelakeesid. Viimasel galeriipildil oleva mustadest helmestest kaelakee leiad meie ehete ja aksessuaaride e-poe www.ehtesalong.eu kaelakeede kataloogist. E-poest leiad ka palju teisi hallikirju džempriga sobivaid ehteid.

 

Kirjeldus

Title

Go to Top