window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-130662461-1');

Erksavärviline kampsun fuksiaroosa salli ja heegeldatud prossiga

Laos

Paksemast helerohelisest ja türkiisivärvi akrüül-lõngast tihedakoeline triibuline kampsun soonik-koes erksavärviliste triibuliste varrukaotste ja alläärega. Allääres käsitsi heegeldatud pits. Paatja-lõikelises kaeluses türkiisvärvi lõngast kootud lai soonik-äär. Kampsuni esiosa ja seljatagune on ühesuguse koemustri ja lõikega.

Kampsuniga komplekti kuuluvad allääre pitsiga samadest lõngadest heegeldatud spiraalsete ripatsitega mitmekihiline roosikujuline pross ning erksast fuksiaroosast villasegu lõngast kootud õhuline suur sall. Salli ääred on “lokkivad” (ääristatud over-lock-õmblustega).

Efektset suurt prossi ja salli saab kanda ka iseseisvate aksessuaaridena näiteks mõne ühevärvilise mantli või jaki kaunistamiseks.

Heegeldatud prossi diameeter on 9 cm. Salli pikkus on 220 cm, laius 50 cm.

Kampsun sobib suurusele 42/44.

MÕÕDUD:
Külje pikkus – 40 cm
Varruka pikkus  – 64 cm
Maksimaalne rinna-/puusaümbermõõt – 118 cm

NB! Tegemist on re-disainitud tootega, milles originaaltoote alläärde on heegeldatud värviline pitsiriba. Kampsunile on kaunistuseks juurde heegeldatud erksavärviline pross ning komplekti on lisatud soonik-koe triipudega sobivas toonis suur kootud sall.

Kirjeldus

Title

Go to Top