window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-130662461-1');

Musta plissee-seelikuga lillekirju kleit (L)

21,00 

Laost otsas

Lillemustrilisest õhukesest polüesterkangast kolmveerandpikkuses varrukatega kleit musta plisseeritud seelikuga. Lillemustrilisest kangast esiosa on kahekordsest kangast, mille pealmine “kiht” langeb lahtise hõlmikuna vasakule küljele. Vasakul õlal kaunistuseks kleidi kangast lips. Varrukad on õlaõmbluste vahele kergelt kroogitud.

Kleidil on mustast siidiselt läikiva pinnaga trikotaažist vooder. Lillemustriline osa on voodri külge kinnitatud ainult varruka- ja õlaõmblustest, ülejäänud osa langeb lahtiselt. Kleidi allääres efektne mustast polüesterkangast tiheda plisseeriga seelikuosa. Istuvuse parandamiseks ja kauni “joone” andmiseks on kleidi õlakud (patšokid). Kuklal väikese lõhikuga nööp-kinnis.

Kleit on sirgelõikeline, ilma läbilõikeõmblusteta. Vabalt langev esiosa hõlmik katab kenasti vöökoha ning tugev ja hästi vormihoidev kontrastne must plisseeritud alumine osa teeb kleidi optiliselt salendavaks.

Kleit sobib suurusele 42/44.
(Tootepiltide modell kannab rõivanumbrit 42)

MÕÕDUD:

Külje pikkus – 90 cm
Maksimaalne puusaümbermõõt – 108 cm
Varruka pikkus  – 45 cm
Varruka laius (käsivarre ümbermõõt) – 45 cm

NB! Tegemist on UUE, kasutamata tootega!

Laost otsas

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Title

Go to Top